Archiwum kategorii Aktualności

Dzień plasteliny

Dzień plasteliny Zapraszamy wszystkich przedszkolaków do wspólnej zabawy z okazji „Dnia Plasteliny” w dniach 17-18 września. Na holu przedszkolnym (I… Czytaj dalej »

Zbieramy żołędzie, orzechy włoskie i laskowe dla zwierząt z ZOO

ZBIERAMY ŻOŁĘDZIE, ORZECHY WŁOSKIE I LASKOWE Ruszyła akcja zbierania żołędzi oraz orzechów laskowych i włoskich dla zwierząt z Warszawskiego ZOO…. Czytaj dalej »

Witaj przedszkole- zabawy w ogrodzie

Dnia 11 września 2020 r. wszystkie dzieci z zachowaniem bezpieczeństwa (po trzy grupy) bawiły się w ogrodzie przedszkolnym i wspólnie… Czytaj dalej »

Procedury bezpieczeństwa w Przedszkolu nr 219 „Niezapominajka”

PROCEDURY-COVID19-wrzesień_2020

Zebranie organizacyjne dla Rodziców

Zapraszamy Rodziców na zebrania organizacyjne, które odbędą się w salach zajęć poszczególnych grup w następujących terminach: dn. 02.09.20 (środa) –… Czytaj dalej »

Karta Informacyjna Dziecka na nowy rok szkolny 2020/2021

KARTA INFORMACYJNA 2020 – nowa (1)

INFORMACJE DLA RODZICÓW NA NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021

Informacja dla rodziców W nowym roku szkolnym 2020/2021 Przedszkole Nr 219 „Niezapominajka” w Warszawie otwarte będzie w godzinach od 7.00…. Czytaj dalej »

Zabawy rytmiczne – Niech żyją wakacje

Wakacje – czas wspaniałych zabaw, wycieczek, wyjazdów w góry nad morze. Podczas takich wypraw, letnich przygód lubimy bawić się i… Czytaj dalej »

Zabawy logopedyczne

Dzień dobry! Zapraszam do ostatnich przed wakacjami ćwiczeń logopedycznych. Bawcie się dobrze, ćwicząc i powtarzając słowa. Życzę wszystkim wspaniałych wakacji… Czytaj dalej »

Zabawy rytmiczne – To już lato

Co można robić z tatą latem? Bawić się, dokazywać, podjadać przysmaki. Posłuchajcie piosenki Tato, już lato Będziemy znów jeść lody… Czytaj dalej »