Archiwum kategorii Aktualności

Z kulturą za pan brat

1.Posłuchaj opowiadania ,,Kulturalny wieczór” M. Mazan. Jacuś pobaw się ze mną- poprosiła Nikola. Jacuś nie bardzo miał ochotę, ale tego… Czytaj dalej »

12 kwietnia Dzień czekolady

Drodzy Rodzice i dzieci dzisiaj obchodzimy DZIEŃ CZEKOLADY z tej okazji chcemy zaproponować kilka ciekawostek o czekoladzie oraz wspólnych zabaw… Czytaj dalej »

Propozycje zabaw z rytmiki.

Dzień dobry, Dzisiaj przypomnimy sobie utrwalimy piosenkę „Święta z jajkiem i z zającem” oraz poćwiczymy przy piosence: „Gimnastyka przy piosence”… Czytaj dalej »

Propozycje zabaw z rytmiki

Zbliżają się Święta Wielkanocne- bawimy się z zajączkami, kurczętami. Szukamy prezentów. Przygotowujemy śmigusa-dyngusa. Wysłuchajmy piosenki. o czym mówą słowa piosenki… Czytaj dalej »

Zadania na cały tydzień grupa Biedroneczki

Drodzy Rodzice !   Przesyłamy Państwu propozycję zabaw, aktywności na najbliższy tydzień, które  powiązane są z tematem kompleksowym – „Święta… Czytaj dalej »

Międzynarodowy Dzień Książki – konkurs trwa nadal

Ze względu na zaistniałą sytuację w przedszkolu nadal serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wspólnie z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie… Czytaj dalej »

Praca zdalna

Zapraszamy serdecznie do korzystania z propozycji zabaw dla dzieci 3, 4, 5 – letnich,które znajdują się na podstronach w AKTUALNOŚCIACH… Czytaj dalej »

” WIELKANOCNE CUDEŃKA…”- rozwiązanie Konkursu

Bardzo dziękujemy dzieciom i Rodzicom za udział w Konkursie – „WIELKANOCNE CUDEŃKA – PISANKI, BARANKI I ZAJĄCZKI”. Rozwiązanie Konkursu, czyli… Czytaj dalej »

Pożegnanie zimy – powitanie wiosny – zdjęcia

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia zdjęć z super zabawy dzieci w ogrodzie.

WIELKANOCNE CUDEŃKA … – KONKURS PLASTYCZNY

Regulamin Konkursu Plastycznego „WIELKANOCNE CUDEŃKA – PISANKI, BARANKI I ZAJĄCZKI …” 1. Zapraszamy Dzieci wraz z Rodzicami z naszego Przedszkola… Czytaj dalej »