Archiwum kategorii Aktualności

Zabawy rytmiczne – Niech żyją wakacje

Wakacje – czas wspaniałych zabaw, wycieczek, wyjazdów w góry nad morze. Podczas takich wypraw, letnich przygód lubimy bawić się i… Czytaj dalej »

Zabawy logopedyczne

Dzień dobry! Zapraszam do ostatnich przed wakacjami ćwiczeń logopedycznych. Bawcie się dobrze, ćwicząc i powtarzając słowa. Życzę wszystkim wspaniałych wakacji… Czytaj dalej »

Zabawy rytmiczne – To już lato

Co można robić z tatą latem? Bawić się, dokazywać, podjadać przysmaki. Posłuchajcie piosenki Tato, już lato Będziemy znów jeść lody… Czytaj dalej »

Pomoc psychologa – wierszyki masażyki

Wierszyki masażyki – to forma zabawy relacyjnej, szczególnie lubiana przez najmłodsze dzieci. Większość z nas pamięta z własnego dzieciństwa te… Czytaj dalej »

Zabawy rytmiczne

Witajcie – dzisiaj przypomnimy sobie i utrwalimy taniec przy piosence -„Siedmiokroczek” Każdą czynność wykonujemy zgodnie z rytmem piosenki: I. Siedem… Czytaj dalej »

Zabawy logopedyczne

Ćwiczymy języki z sympatycznym rekinem: więcej na stronie https://wordwall.net/pl Odgłosy z otoczenia – dopasuj dźwięk do obrazka: więcej na stronie… Czytaj dalej »

Pomoc psychologa- Jak wspierać rozwój motoryki małej

jak wspierać rozwój motoryki małej (2)

Zabawy logopedyczne – głoski szumiące i syczące

Kochane Dzieci, Za chwilę zaczynają się wakacje. Nie zapominajcie jednak o ćwiczeniach buzi i języka. Poniżej znajdują się karty do… Czytaj dalej »

Zabawy rytmiczne

Jesteśmy kulturalni i uprzejmi. O jakich grzecznych słówkach mówi piosenka? Kiedy używamy słów: dziękuję, przepraszam, proszę? itp. Uczymy się słów… Czytaj dalej »

Zabawy rytmiczne

Witajcie dzieci. Dzisiaj poznamy historię trzech psotnych kurek, które wybrały się w pole na poszukiwanie przygód. Zobaczymy kto im w… Czytaj dalej »